BAŞKANIMIZ  AKTEPE FATSA BASINIYLA BİR ARAYA GELDİ
11.01.2019

Belediye Başkanımız Muharrem Aktepe, Fatsa’da yayın yapan görsel ve yazılı medya temsilcileri ile 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü nedeniyle bir araya geldi.
Fatsa Belediyesi Spor Kompleksinde gerçekleşen yemeğe Belediye Başkanımız Muharrem Aktepe, Belediye Başkan Yardımcısı İbrahim Eroğlu, AK Parti İlçe Başkan Yardımcısı İsmet Tahir Özdemir, AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Gencay ve ilçede yayın yapan görsel ve yazılı basın temsilcileri katıldı. Yemeğin ardından Fatsa Belediye Başkanımız Muharrem Aktepe ve Belediye Başkan Yardımcımız İbrahim Eroğlu medya temsilcilerine günün anısına hediye takdiminde bulundular.

“FATSA’DAKİ GAZETECİLERLE UYUM İÇERİSİNDE ÇALIŞMAKTAN KEYİF ALIYORUM”
Fatsa Belediye Başkanımız Muharrem Aktepe yemekte yaptığı konuşmada Fatsa’da görev yapan gazetecilerle bir araya geldiklerini belirterek, “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününüzü kutluyorum. Bizleri kırmayıp geldiğiniz için hepinize çok teşekkür ediyorum. Ben 15 yıldır belediyeciyim ve aktif siyasetin içerisindeyim. 15 yıldır gazeteci ağabeylerimizle ve gazeteci arkadaşlarımızla birlikte çalışıyorum. Fatsa’daki arkadaşlarımızla çalışmaktan keyif alıyorum. Bu işin gerçek gazetecilik tarafını yaptıkları için keyif alıyorum. Gazeteci büyüklerimiz ve onların önderliğinde her gazeteci arkadaşıma çok teşekkür ediyorum. Bunca yıl kendi adıma sorun yaşadığım bir gazeteci olmadı. Olmamasının gerekçesi de biz bu şehrin insanlarıyız. Birlikte yaşarken de şehrin ihtiyaçlarını görenleri, bizim yanlışımızı görenleri bize doğruyu göstermelerinden asla gocunmadık. Bundan sonra da gocunmayacağız. Tekrar hepinize çok teşekkür ediyorum.” dedi.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.