BAŞKANIMIZ AKTEPE FADEF’İ ZİYARET ETTİ.
31.10.2018

Fatsa Belediye Başkanımız Muharrem Aktepe Fatsa Dernekler Federasyonunu (FADEF) ziyaret etti. Fatsa Dernekler Federasyonu yönetimi Başkan Aktepe’yi tam kadro ağırladı.

Ziyarette ilk konuşmayı yapan Fatsa Dernekler Federasyonu Başkanı Yakup Yeşiltaş, bünyelerinde 50 derneği barındırdıklarını belirterek, “Büyüme sürecimiz her geçen gün devam ediyor. Fatsa Belediye BaşkanıMuharrem Aktepe’ye nezaket ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyoruz. Başkanımız göreve geldiği günden beri dernek olarak uyumlu bir çalışmamız var. Fatsa’ya dair yapılacak ne varsa sayın Başkanımızın da önderliğinde her şeyi yapmaya hazırız.” dedi.

“STK’LARI ÖNEMSİYORUZ”

Fatsa Belediye Başkanımız Muharrem Aktepe ise Fatsa Dernekler Federasyonunu ziyaret etmekten memnuniyet duyduğunu ifade ederek, “Bizler sivil toplum kuruluşlarını önemsiyoruz. FADEF’ de bu sivil toplum kuruluşlarının en önemlilerinden bir tanesi. Bizleri ağırladıkları için ben de Yakup bey ve yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Projelerimizi sivil toplum kuruluşlarımızla istişare etmeye devam edeceğiz. Fatsa Dernekler Federasyonu’na bundan sonraki çalışmalarında da başarılar diliyorum.” diye konuştu.
Yapılan konuşmaların ardından FADEF üyeleri Başkan Aktepe ile farklı konularda da istişarede bulundular. FADEF’e bağlı dernek yetkilileri de Başkan Aktepe’ye teşekkür ettiler.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.