BAŞKANIMIZ AKTEPE BÜYÜK SANAYİ SİTESİ’NDE İNCELEMELERDE BULUNDU
08.11.2018

Fatsa Belediye Başkanımız Muharrem Aktepe Büyük Sanayi Sitesi’nde incelemelerde bulundu.
Başkanımız Aktepe ilk olarak Büyük Sanayi Sitesi Kooperatifi Başkanı Serdar Salman ve yönetim kurulunu ziyaret etti. Daha sonra Büyük Sanayi Sitesi’nin üst kısmında yol yapılacak yerde teknik ekip ile bir birlikte incelemelerde bulunan Fatsa Belediye Başkanımız Muharrem Aktepe buranın yolunun bir an önce bitirilmesi konusunda talimat verdi.

YÜZDE 70’İ TAMAMLANDI
Ziyaretleri sonunda kısa bir açıklama yapan Fatsa Belediye Başkanımız Muharrem Aktepe, “Büyük Sanayi Sitesi Kooperatifi Başkanımız Serdar Salman ve yönetim kurulu üyesi arkadaşlara teşekkür ediyoruz. Büyük Sanayi Sitemizin üst tarafında sanayimizin ana hat yollarından birinin yapılması ile ilgili bizlerden talepleri vardı. Hem yolumuzu yerinde inceledik hem de teknik ekibi arkadaşlarımıza yolun bir an önce bitirilmesi konusunda talimatları verdik. İnşallah yakın zamanda yolu aktif hale getireceğiz.” dedi.

ESNAFLARI DA ZİYARET ETTİ
Büyük Sanayi Sitesi’nde devam eden çalışmalarının olacağını ifade eden Başkanımız Aktepe, “Ayrıca bugün Büyük Sanayi Sitesinde esnaflarımızı da ziyaret etme imkanı bulduk, hasbıhal ettik. Bu vesileyle Büyük Sanayi Sitesi esnaflarımıza hayırlı ve bereketli işler diliyoruz. Bir kez daha Büyük Sanayi Sitesi Kooperatifi başkanımıza ve yönetimine teşekkür ediyorum” dedi.

“BAŞKAN AKTEPE’YE TEŞEKKÜR EDİYORUM”
Büyük Sanayi Sitesi Kooperatifi Başkanı Serdar Salman’ da Fatsa Belediye Başkanımız Muharrem Aktepe’ye ziyaretinden dolayı teşekkür ederek, “Başkanımız yapılacak işlerimizi yerinde görme imkanı buldular. Bu ziyaretlerinden dolayı bizleri memnun ettiler, teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.