BAŞKANDAN MUHTARLARA BAYRAMLIK TAKIM ELBİSE
15.10.2007


FATSA BELEDİYE BAŞKANI HÜSEYİN ANLAYAN, MAHALLE MUHTARLARINA BAYRAMLIK HEDİYE OLARAK BİRER TAKIM ELBİSE ALDI.

Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan, kendi özel imkanlarıyla tüm mahalle muhtarlarına bayramlık olarak birer takım elbise alarak hediye etti.

Alınan takım elbiseleri giyerek bugün başkanlık makamına gelen muhtarlar, Başkan Hüseyin Anlayan ile bayramlaştı ve jestinden dolayı kendisine teşekkür ettiler. Takım elbiseleri kendi özel imkanlarıyla muhtarlara aldığını belirten Başkan Anlayan, muhtarların da kendisi gibi seçilmiş, kendi dünyevi işlerini bırakıp mahallerinin sorunlarıyla uğraştığını ifade etti. Anlayan, “Muhtarlarımızdan bir başka ilde yapılan uygulama gibi kendilerinin de kolej takımı gibi tek tip kıyafet olmasını talep ettiler. Bizim için de değişik bir teklif oldu. Hoşuma da gitti. Bende muhtarlarımıza yapmış oldukları ve bundan sonra da yapacakları hizmetler karşılığında bir bayramlık almak istedim” dedi.

Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan, muhtarlara aldığı takım elbiselerin gömlek ve kravat rengini özellikle A Milli Takım renkleri olan kırmızı-beyaz seçtiğini kaydetti. Konuşmanın ardından Dumlupınar Mahallesi Muhtarı Salim Taşbaşı, Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan’a bir buket çiçek takdim etti.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.