BAŞKAN YILMAZ BOLAMAN IRMAĞI KIYI DÜZENLEME ALANINDA İNCELEMEDE BULUNDU
28.07.2015

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanımız Enver Yılmaz Fatsa ilçemizde yapımına bir süre önce başlanan Bolaman Irmağı Kıyı düzenleme alanında incelemelerde bulundu.
Ordu Büyükşehir Belediye Başkanımız Enver Yılmaz’a Ak Parti Ordu Milletvekilimiz Oktay Çanak, Ak Parti 23. Dönem Milletvekilimiz Ayhan Yılmaz, Ak Parti İlçe Başkanımız Abdullah Uçar, Belediye Başkan Yardımcılarımız Muharrem Aktepe ve İbrahim Eroğlu, Büyükşehir Belediye Başkan Yardımcımız Ahmet Çoruh, Büyükşehir Belediyesi Ulaştırma ve Fen İşleri Daire Başkanları, Büyükşehir Belediye Meclis üyelerimiz de eşlik ettiler.
Ordu Büyükşehir Belediye Başkanımız Enver Yılmaz burada çalışmalarla ilgili müteahhit firma yetkilisinden bilgiler aldı.
Bolaman Irmağı Kıyı Düzenleme projesi çalışmalarının kısa sürede tamamlanacağını belirten Ordu Büyükşehir Belediye Başkanımız Enver Yılmaz; “Bolaman Irmağı Kıyı Düzenleme Projesi Büyükşehir Belediyemizin bizzat projelendirip ihalesini yaptığı bir proje. Burada inşallah kısa sürede inşaat tamamlanacak ve güzel bir park alanı olacak. Fatsa ilçemizde Fatsa Belediyemizle birlikte koordineli olarak projeler artık bir bir hayata geçiyor. Burası sahil yolundan Spor Kompleksine kadar Bolaman Irmağının kenarı boyunca daha önce tahkimat çalışması yapılan bir alan, 20 dönüm büyüklüğünde bir alan. 20 dönüm büyüklüğündeki alan artık güzel bir park olarak hayata geçiyor. Burası 6 tane ilçemizin Fatsa ilçemizle birleştiği bir nokta dolayısıyla Fatsa ilçemizin bir giriş noktasında bir güzellik ortaya çıkacak hem de vatandaşlarımızın ayrıca oturabileceği yürüyebileceği ayrı bir güzelliğe kavuşacak. Burada Fatsa Belediyesi’ne ait zaten bir çay ocağı vardı. Özellikle vatandaşlarımız çevre köylere ve ilçelere giderken burada bekliyorlar. Vatandaşlarımız artık bu çay ocağında bekleyip bu sosyal ihtiyaçların da karşılayacaklar hem de Spor Kompleksi’ne kadar bir yürüyüş ve yeşil alana kavuşmuş olacaklar. Fatsa ve çevre ilçelerimizden gelen hemşerilerimize hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.