BAŞKAN YARDIMCIMIZ EROĞLU EMEKÇİLERİMİZLE VEDALAŞTI
28.03.2019

Fatsa Belediye Başkan Yardımcımız İbrahim Eroğlu arazide görev yapan temizlik, park bahçe, inşaat, ulaştırma ve Spor Kompleksi çalışanları ile vedalaşarak helallik istedi.
Belediye Başkan Yardımcımız ibrahim Eroğlu ziyaretlerinde yaptığı konuşmada, “31 Mart tarihinde bir seçime gidiyoruz ve seçimle birlikte bizim görev süremiz dolmuş olacak. Rabbim bize 5 yıl Fatsa’ya hizmet etme imkanı verdi. Fatsa’mızdaki bütün mahallelere, kırsal mahallelerimize, bütün sokaklara teker teker çalışanlarımızla beraber girdik, hizmet ettik. Ben bundan büyük bir mutluluk duydum. Vatandaşlarımız tarafından bir çok defa Allah razı olsun cümlesini duyduk. Bu herkese nasip olmuyor. Biz belediyede sizler arazide bizzat çalışarak birlikte hizmet ettik. Bir gerçek var, her şeyin bir sonu var. Bu görev süremiz boyunca kırmış olduğumuz arkadaşlarımız olabilir netice olarak hepimiz insanız yanlış yapmış olabiliriz. Ben sizlerden helallik dilemek için geldim, benim sizlere hakkım varsa benden yana helal olsun sizlerden de helal etmenizi istiyorum.” dedi.

“CUMHUR İTTİFAKI ADAYLARIMIZA DESTEK BEKLİYORUZ”

Seçimle ilgili de konuşan Başkan Yardımcımız Eroğlu, “Önümüzde bir seçim süreci var. Biz biliyoruz ki Cumhur ittifakı adayımız Fatsa’da İbrahim Ethem Kibar ve Ordu Büyükşehirde Doktor Hilmi Güler’e destek vereceğinizi biliyoruz. Türkiye gerçekten önemli bir süreçten geçiyor. Sizlerden talebim şudur. Daha fazla destek olmanızı, ailenizle birlikte eş ve dostlarınız ile birlikte daha fazla destek vermenizi bekliyorum. Bu hem ilçemiz için hem de Ordu ilimiz için çok önemli. Sizler belediye çalışanları olarak daha çok çevreniz oluyor, sayısız insana hizmet götürmüş insanlarsınız. Bu yönde destek olursanız çok mutlu oluruz.” diye konuştu.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.