BAŞKAN SÖZÜNÜ TUTTU
05.03.2008


Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan, geçtiğimiz ay Dumlupınar İlköğretim Okulunu ziyarette bulunmuştu. Okul Ziyaretinde Başkandan Okul İdaresi, Öğretmen ve Öğrenciler, Okul bahçesine çeşme talebinde bulunmuşlardı.

Okul mevcudunun çok fazla olması, Okulda ki Öğrencilerin İçme suyu konusunda sıkıntı yaşamalarına neden oluyordu. Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan, bu ziyarette talep de bulunulan ve Okulun acil sorunu olan Çeşme problemini gidereceği sözünü vermişti.

Fatsa Belediyesi Dumlupınar İlköğretim Okulu bahçesinde uygun olan alanda içme suyu çeşmesi çalışmasını hemen başlattı. Çeşmenin mermer kısmı tamamlandı. Şimdi su hattı çekilerek kullanılmaya başlanılacak. Çeşmenin kaba inşaatının bitmesi Okulda sevinçle karşılandı.

Okul Müdürü Nihat Altay, yaptığı açıklamada, bu çeşme belki belediye için küçük bir işti, ama bizim okulumuz için büyük sorundu. Bu sorunun kısa sürede giderilmesi bizleri ve Okulumuz çalışanlarını çok memnun etti. Başta Belediye Başkanımız Hüseyin Anlayan olmak üzere, tüm Belediye çalışanlarına bir kez daha teşekkür ediyorum. Artık çocuklarımız Okulda içme suyu sıkıntısı çekmeyecekler açıklamasını yaptı.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.