BAŞKAN KİBAR’DAN ÜLKÜ OCAKLARI ORDU İL BAŞKANLIĞINA ZİYARET
20.12.2019

GENÇLİĞİN YENİ UFUKLARA DOĞRU İLERLEMESİ VE MİLLİ ÜLKÜLER EDİNMESİ İÇİN ÜLKÜ OCAKLARININ FAALİYETLERİ ÖZELLİKLE DEĞERLİDİR.

Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar Ülkü Ocakları Ordu İl Başkanlığı’nı ziyaret etti.
Ülkü Ocakları Ordu İl Başkanlığı’na AK Parti Fatsa Gençlik Kolları Başkanı Girayhan Bitgen, Ordu Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi Abdullah Coci, Fatsa Belediyespor Kulübü Başkanı Adem Bekar, Fatsa Ülkü Ocakları Başkanı Doğukan Ak ile birlikte giden Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar burada Ülkü Ocakları Ordu İl Başkanı Tahir Şükrü Altaş ve arkadaşları tarafından karşılandı.
Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar ziyaret sonrası yaptığı açıklamada, “Türk Gençliğinin yeni ufuklara doğru ilerlemesi ve milli ülküler edinmesi için Ülkü ocaklarının faaliyetleri özellikle değerlidir. Bu değerleri özümseyerek yaşatan Ordu Ülkü Ocaklarının değerli Başkanı Tahir Şükrü Altaş ve kıymetli üyeleri ile bir araya gelmekten mutlu olduk. Dün olduğu gibi bugün ve yarında aynı kararlılıkla Türk gençliğinin Milli ülküler etrafında toplanması için yapmış oldukları faaliyetleri takdirle karşılıyor, şahs-ı münhasır kardeşlerime başarılarak diliyorum.” dedi.

“FATSA’NIN GELECEĞİ SİZLE PARLAK”
Ülkü Ocakları Ordu İl Başkanı Tahir Şükrü Altaş’ da Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar’a nezaket ziyaretleri için teşekkür ederek, “Allah sizlerden razı olsun, bizim için de gururlu bir gün. Fatsa’da sizin başarılı çalışmalarınız her yerde konuşuluyor, biz de bunlara şahitlik ediyoruz. Fatsa’nın geleceğin parlak olduğunu biz bir vatandaş olarak dışarıdan görüyoruz. İnşallah sizler gibi seçilmiş kişilerin sayısı artar. Ülkemizde genç dirayetli ve dürüst insanların sayılarının daha da artmasını istiyoruz. Bizler Ordu’da ikamet ediyoruz ama Fatsa’da bizim, Ordu’da bizim, Ünye’de bizim ben ayrım yapan birisi değilim. Vilayetimizin Milliyetçisiyim, Ülkücüyüm dolayısıyla Fatsa’da sizleri görmekten memnunuz mutluyuz.” diye konuştu.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.