BAŞKAN KİBAR’DAN İKİNCİ DÖNEM MESAJI
03.02.2020

Fatsa Belediye Başkanımızİbrahim Etem Kibar 2019-2020 Eğitim Öğretim yılının ikinci döneminin başlaması nedeniyle bir mesaj yayımladı.
Başkan Kibar mesajında, “Geleceğimizin teminatı olan öğrencilerimizin okullarına, arkadaşlarına ve öğretmenlerine kısa bir aradan sonra tekrar kavuşacak olmalarının sevinç ve heyecanını hep birlikte yaşıyoruz.

İyi yetişmiş bir nesil, ülkemizin en önemli sermayesidir. Güçlü ve kalkınmış bir Türkiye’nin yolu da eğitimden geçmektedir. Çağdaşlaşmanın ve ekonomik kalkınmanın temeli eğitim ordusu ve yetişmiş insan gücüdür. Genç ve dinamik kardeşlerimizle, ülkemizin güçlü ülke olmasının önünde hiçbir engelkalmayacaktır.

Bu duygu ve düşüncelerimle; 2019/2020 eğitim, öğretim yılı ikinci ara tatilden sonra ders başı yapacak çocuklarımızın, gençlerimizin, onlara en iyi imkânları sağlamaya çalışan ailelerimizin ve milletimizi ve ülkemizi geleceğe güvenle taşımak, müreffeh Milletler arasında yer almasını sağlamak için büyük gayretlerle ülkemizin her köşesinde hizmet veren öğretmenlerimizin, tüm eğitim camiamızın heyecanını ve coşkusunu yürekten paylaşıyor başarılar diliyorum.” cümlelerine yer verdi.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.