BAŞKAN KİBAR ÖZEL ÖĞRENCİLERİN MUTLULUĞUNU PAYLAŞTI
15.06.2020

Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar 3 ay aradan sonra eğitim ve öğretim faaliyetlerine bugün itibariyle başlayan Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezlerine ziyarette bulunarak özel öğrenciler ve eğitmenleri ile bir araya geldi, okula tekrar başlamanın verdiği mutluluklarına ortak oldu.

Sırasıyla Dolunay Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi, Özel Beş Mevsim Özel Eğitim Ve Rehabilitasyon Merkezi, Gün Işığı Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi, Fatsa Rehberlik ve Araştırma Merkezi ve Anne Sevgisi Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi’ne ziyarette bulunan Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar, “Çok şükür eğitimlerimize başladık. Vaka sayılarımızda bir miktar artış olsa da her şey devletimizin kontrolü altında. Tedbiri kesinlikle bırakmadan devletimizin koyduğu kurallara uyarak, en önemlisi kendimizi sakınarak tam anlamıyla bu süreci bitireceğiz.” dedi.

“KURUMLARIMIZ İÇİN ELİMİZDEN GELEN NE VARSA YAPMAYA HAZIRIZ”

Ziyaretinde özel öğrencilerle yakından ilgilenen Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar, “Pandemi sürecinden dolayı 3 aydır kapalı olan Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezlerimiz bugün itibariyle açıldılar. Bugün hem özel öğrencilerimizi görelim istedik hem de bu anlamlı günde özlem gidermek için bir araya gelen öğretmenlerimizle bugünün mutluluğunu paylaşmaya geldik. Sektörümüzün sorunları, Pandemi sürecinde yapılan çalışmalar bundan sonraki süreçte kurumlarımız için yapılabilecek ne varsa istişarelerde bulunduk. İnşallah bir an önce normal eğitimin başladığı özel eğitim ve rehabilitasyon merkezlerimizin tam anlamıyla faaliyete geçtiği bir döneme gireriz. Yeni normalleşme süreci ile birlikte vakalarda son günlerde bir takım artışlar var. Bu artışların devletimizin kontrolünde olduğunu düşünüyoruz, bunu da ziyaretlerimizde arkadaşlarımıza aktardık ama özellikle sosyal mesafe konusunda gereken hassasiyetin üst seviyede gösterilmesi gerektiğini kendilerine söyledik. Artan vakaların bir an önce azalış göstermesi için bu tedbirlerin alınmasını arkadaşlarımızla paylaştık. Çalışmalarında hepsine kolaylıklar diliyorum.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.