BAŞKAN İŞÇİLERLE ÖĞLE YEMEĞİ YEDİ
02.07.2008


Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan, öğle yemeğinde Otoparkta çalışan işçilerle buluştu.

Her fırsatta Otoparktaki çalışmaları yerinde inceleyen Başkan Anlayan Salı günü öğle yemeğini inşaat şantiyesinde işçilerle yedi.

Başkan Anlayan burada yaptığı açıklamada, Kapalı Otopark projemiz tüm hızıyla devam ediyor. Programımızda bir aksama yok. Burada siz değerli işçilerimize çok teşekkür ediyorum. Sizlerin sayesinde inşaatımız düzenli ilerliyor.

Burası 500 gün içersinde bitirilecek derken, inşallah bu çalışma hızı ile daha kısa sürede bitirecek gibi görünüyoruz. Bundan dolayı da çok mutluyuz. Bugün siz işçilerle beraber olmak istedim. Bende Belediye Başkanı olmadan önce, böyle karavan yemekleri çok yedik, çok güzel günlerim oldu. Sizlerin sayesinde geçmişe bir yolculuk yaptım dedi.

Erçal kardeşlerde; biz bu ihaleyi alınca Fatsa ve kendi adımıza çok sevindik bu bizim Fatsa`daki ilk yatırımız bizim içinde Prestij projelerimizden oldu. Hedefimiz 300 günde burayı bitirmek. Sayın Başkanımıza ve ekibine çok teşekkür ediyoruz, her anlamada bizlere yardımcı oluyor ve her fırsatta şantiyemizi kontrole geliyorlar buda bizi çok mutlu ediyor dediler.

Daha sonra Başkan Anlayan işçilerle yemek yedi ve bol bol sohbet etti.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.