BAŞKAN ÇALIŞMALARI YERİNDE İNCELEDİ
16.07.2008


Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan, Belediyenin yapmış olduğu bazı çalışmaları yerinde kontrol etti.

Başkan Anlayan, ilk olarak Dolunay Mahallesinde devam eden Kanalizasyon çalışmalarını kontrol etti. Buradaki çalışmalar değişik Cadde ve Sokaklarda yapılırken toplam 3 km Kanalizasyon hattı yapımına başlanılmış ve bunun 1,5 km. tamamlanmış durumda. Daha önce Kanalizasyon hattı hiç olmayan bölgelerde yapılan bu çalışma Mahalle sakinlerinde büyük sevinç yarattı ve Belediye ye teşekkürlerini sundular.

Daha sonra Başkan Anlayan ve teknik ekip Evkaf Mahallesi, Evkaf deresinde yapımı devam eden –U- Kanal çalışmasını gezdiler. Burada işi yapan Müttehit firmadan bilgiler alan, Başkan Anlayan, geçen yıl bu aylarda bu derende aşırı yağmurlardan dolayı büyük bir su taşkını olmuş ve Mahalle sakinleri mağdur olmuşlardı, bizde burayı yapacağız dedik ve söz verdik. Gördüğünüz gibi burada çalışmanın büyük kısmı tamamlanmış durumda. Bu çalışmamız Mahalle sakinlerine hayırlı olsun dediler.

Daha sonra Başkan Anlayan, Köprübaşı mevkiinde yapılan yol çalışmalarını kontrol etti. Köprübaşında yapılaşmanın yoğun olduğu bölgede taş parke ve yaya kaldırımı çalışması yapıldığını belirten Anlayan, burada bu çalışmayı yaparken, yine Mağzabaşı çıkışı yani Yeni Kumru Caddesi devamında Köprübaşına devam eden yolda da asfaltlama çalışması yapacağız dedi. İhaleye çıkılan asfaltlama çalışması taş parkenin başladığı alana kadar devam edecek diyen Anlayan, söz verdiğimiz gibi sadece şehir merkezinde değil Fatsa`nın her yerinde Belediyemizin asli görevlerini sürdürmeye devam ediyoruz dediler.

Yapılacak yine birçok çalışma var diyen Anlayan, vatandaşlarımız sabırlı olsunlar Programımız dahilinde bölgemizdeki sorunları tek tek çözümlemeyi hedefliyoruz açıklamasında bulundular.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.