BAŞKAN ANLAYAN’DAN ‘YOLA DEVAM’
30.03.2009

Fatsa Belediye Başkanlığı’nı yeniden kazanan Hüseyin Anlayan, Cumhuriyet Meydanı’ndan belediye binasına partililer ve vatandaşlarla beraber yürüyerek gitti.
Belediye binası önünde AK Parti’nin “Yeniden Yeniden” müziğiyle ve çiçeklerle karşılanan Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan, burada biriken kalabalığa hitaben bir konuşma yaptı. Konuşmasına işlerinin çok, yüklerinin ağır olduğunu söyleyerek başlayan Başkan Anlayan, “Sorumluluğumuzun bilincindeyiz. Geçmiş 5 yıl bizlere çok büyük tecrübeler yaşattı. Önümüzdeki 5 yılda da geçmiş tecrübelerimizden de doyasıya istifade ederek daha güzelini ve daha fazlasını yapmak için çalışacağız. Belediyecilik bir hizmet işi aynı zamanda bir gönül işi. Bunu biliyoruz bunu şimdi daha çok idrak ettik. Çünkü insanın gönlünü alamadan oyunu alamıyorsunuz. Halkımız bize destek verdi, bize inandı ve güvendi. Çok şükür alnımız AK, başımız dik bugünlere geldik. Bizler de mahcup olmadık halkımızı da mahcup etmedik” dedi.
Başkan Anlayan daha sonra vatandaşlarla Belediye Meclis Salonu’nda da sohbet etti. Daha sonra AK Parti Kadın Kolları üyelerini makam odasında kabul eden Başkan Anlayan, yaptıkları özverili çalışmalarından dolayı onları teşekkür etti.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.