BAŞKAN ANLAYAN’DAN TURİZM HAFTASI MESAJI
21.04.2014

Fatsa belediye Başkanımız Hüseyin Anlayan, 15-22 Nisan tarihleri arasında kutlanan Turizm Haftası dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Anlayan mesajında; “Medeniyetlerin geçiş noktası olan, binlerce yıllık tarihsel, kültürel ve inanç turizmi zenginlikleri ile doğal güzelliklere sahip şehrimiz,konukseverinsanlarıyla birlikte önemli bir turizm potansiyeline sahiptir. Geçmişten günümüze ulaşan zenginlikleri ve güzellikleriyle bir açık hava müzesi olan turizm potansiyelimizi, eniyişekilde değerlendirmeli, Türkiye ve dünya turizm gelirlerinden hak ettiğimiz payı alabilmemiz için her türlü gayreti halkımız ile birlikte göstermeliyiz.

İnsana ve çevreye duyarlı turizm politikalarının sürekli kılınması, kalkınma çabalarının; doğal, kültürel, tarihsel ve inanç zenginliklerimiz korunarak sürdürülmesi ve eksikliklerimizin giderilmesi için hep beraber adım atmalıyız. Atacağımız önemli adımlar şehrimizinihtiyacıolan yerli ve yabancı turist ziyaretlerine daha kısa sürede ulaşmamıza yardımcı olacaktır.
Turizm potansiyeli açısından çeşitli zenginliklere sahip olan ilçemizin özverili çalışmalarla Türkiye’de, hem de dünyada hak ettiği yere geleceğine inanıyorum. Bu vesile ile tüm vatandaşlarımızın ‘Turizm Haftası’nı kutluyorum” dedi.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.