BAŞKAN ANLAYAN´DAN SÜRPRİZ ZİYARET
10.04.2013

Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan, bugün ilçede bulunan Trafik Tescil Büro Amirliğine sürpriz bir ziyaret yaptı. Anlayan burada çalışan Polis memurlarına çikolata ikramında bulundu.

Ziyareti değerlendiren Başkan Anlayan, Gençlik Merkezinin yapılacağı alanı gezip basın açıklamasında bulunduk. Trafik Büro Amirliği´de hemen bu alanın yakınında olduğu için ve bugünde 10 Nisan Polis günü olması sebebiyle habersiz bir ziyaret yaptık.

Bizleri güler yüzle karşılayan Trafik Tescil Büro Amirimiz Komiser Yalçın Algan ve diğer Polis memuru arkadaşlara çok teşekkür ediyorum dedi.

Anlayan İlçe Emniyet Müdürlüğümüzle çok güzel ve uyumlu çalışıyoruz. Belediye olarak geçtiğimiz yıllarda Trafik Zabıta Komiserliği birimimizi de kurduk. Bu birimimizle ilçe Trafik Polislerimiz çok uyumlu ve başarılı çalışmalar yapıyorlar. Bundan dolayı da ayrıca Trafik Büromuza bir kez daha teşekkür ediyor onların 10 Nisan Polis günlerini bir kez daha kutluyorum açıklamasını yaptı.

Birden karşılarında Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan´ı gören, Trafik tescil Büro amirliği Polisleri de Başkan Anlayan´a çok teşekkür ettiler.

Komiser Yalçın Algan, Başkanımıza böyle bir günde ani bir ziyaret yaparak ve bizlere çikolata ikramında bulunarak sohbet etme imkanı sağladığı için çok teşekkür ederiz. Ani, habersiz, sürpriz ve çok güzel bir program oldu. Kendisine bizleri 10 Nisan gününde hatırladığı için bir kez daha teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyoruz dedi.

Başkan Anlayan´ın çikolata ikramından sonra, Polis memurları Başkan Anlayan´a çay ikramında bulundular ve sohbet ettiler.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.