BAŞKAN ANLAYAN’DAN MUHTARLAR DERNEĞİ’NE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ
15.06.2015

Fatsa Belediye Başkanımız Hüseyin Anlayan kısa bir süre önce Muhtarlar Derneği Başkanlığına seçilen Naci Kızılkaya ve ekibine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Başkanımız Anlayan hayırlı olsun ziyaretine Belediye Başkan Yardımcılarımız Fatih Erişmiş, İbrahim Eroğlu ve belediye meclis üyeleri ile birlikte gitti.
Ziyarette ilk konuşmayı yapan Fatsa Belediye Başkanımız Hüseyin Anlayan Muhtarlar Derneği Başkanı Naci Kızılkaya ve ekibini tebrik ederek, “Allah hayırlı etsin, her ne kadar daha önce görüşsek bile buraya seçim dönemindeki yoğunluktan dolayı bir ziyaret yapamamıştık. Allah tekrar hayırlı uğurlu eylesin sonuçta bu bir vekalettir. Muhtar arkadaşlar bu sefer sizi uygun gördüler. Muhtarlarımızın bizlerden isteklerini biliyoruz. Bölge olarak çok zor bir coğrafi yapıya sahibiz. Fatsa'da 1500 kilometre yol ağımız var ve herkes yol istiyor dolayısıyla bunların böyle çok kısa sürede olması mümkün değil. Büyükşehir Belediyemizin ilk bir yılı yapılanmayla geçti artık bundan sonra güzel hizmetler başladı özellikle Büyükşehir Belediyemizin asfalt programı inanıyorum ki bittiğinde herkese bayağı bir nefes aldıracak. Ondan sonra bu artarak devam eder o yüzden vatandaşlarımıza diyoruz ki bu zamana kadar inandınız bundan sonra inanmaya devam edin mahcup olmayacaklar. Beşinci yılın sonunda bakıldığında Büyükşehir gerçekten önceki döneme mukayese ile daha fazla yaptığını herkes görecek. Oturuyoruz kalkıyoruz hep köy yollarını konuşuyoruz. Halbuki bizim nüfusumuzun yüzde 70’i şehirde yaşıyor. Köylerin sayısı çok ama nüfusu az. Alanı daha geniş olduğu için şu anda bütün yoğunluk köylere ve beldelere verilmiş durumda. Yani vatandaş şunu isterken bizde şu dengeyi gözetmek zorundayız. Şehirde yaşayan nüfus daha fazla ve şehrinde hizmete ihtiyacı olduğuna kimsenin de göz ardı etmemesi lazım.” dedi.

Fatsa Muhtarlar Derneği Başkanı Naci Kızılkaya ise Fatsa Belediye Başkanımız Hüseyin Anlayan ve ekibine nezaket ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek, “Belediye Başkanımız sorunlarımızı yakından takip ediyor. Başkanımızın muhtar arkadaşlarıma her zaman yardımcı olacağına eminiz, Başkanımıza ve ekibine tekrar teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.