BAŞKAN ANLAYAN’DAN MUHARİP GAZİLER DERNEĞİ’NE ZİYARET
23.09.2009


Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan ve bazı Partililer Ramazan Bayramı kutlamaları çerçevesinde Muharip Gaziler Derneği’ni ziyaret etti.
Fatsa Muharip Gaziler Derneği Başkanı Abdullah Eraslan, Kore’ye girdikleri, Kıbrıs’a girdiklerini ve çok şükür mağlup da olmadıklarını belirterek, “Allah’ın nasip ettiği altın madalya ile döndük. Bu Millet için bu vatan için hakeza hepsini muhtevasına alan Bayrak için mücadele ettik. Biz oradaki vazifemizi tamamladık ama bu geldiğimiz noktada son nefesimize kadar bu Millete hizmet etmemiz gerekir diye düşündük. Muharip Gaziler Derneği sayesinde bu hizmete devam edeceğiz. Bugünümüzü şereflendiren Fatsa Belediye Başkanımız Hüseyin Anlayan ve beraberindeki ekibine ziyaretleri nedeniyle çok teşekkür ederim” dedi.
Bayram gününde Gazilerle beraber olmanın ayrı bir hazzı olduğunu ifade eden Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan ise, “Bu vesileyle de başta Bayrağı için vatanı için bilhassa imanı için canını vermiş tüm şehitlerimizi rahmetle anıyorum. Gazilerimize gerçekten bu Vatan minnet borçlu” diye konuştu.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.