BAŞKAN ANLAYAN’DAN “KERBALE” GÖSTERİSİNE DAVET
09.12.2013

Fatsa Belediyesi organizesinde 11 Aralık 2013 Çarşamba akşamı saat 19’da Gözyaşı Geceleri ekibi tarafından “Kerbela” isimli gösterinin sahneleneceği bildirildi.
Fatsa Belediye Başkanımız Hüseyin Anlayan Gözyaşı Geceleri ekibinin düzenleyeceği gösteri ile ilgili yaptığı açıklamada vatandaşları Kerbela isimli gösteriye davet ederek, “Çarşamba akşamı belediyemiz Kültür Sarayı’nda saat 19’da Gözyaşı Geceleri bir gösteri sergileyecek ve gösterinin adı da Kerbelâ. Gözyaşı Geceleri Türkiye'de ve yurtdışında 25 yıldır faaliyetlerini sürdürüyor. Maneviyatı çok yüksek anlamlı bir oyun. Oyun demek aslında pek doğru değil. Gözyaşı Geceleri ekibi çok profesyonel bir ekip. Bir ay önce Fatsa’daydı yine Osmanlı adlı oyun ile. Gözyaşı Geceleri ekibi Türkiye’nin farklı yerlerinde birçok oyunlar sergileyen bir ekip. Çarşamba akşamı bütün hemşehrilerimizi akşam 19’da Kültür Sarayı’nda Gözyaşı Geceleri Kerbela adlı gösterisine davet ediyorum. Özellikle Muharrem ayında bu gösteriyi sergiletmeyi çok arzu etmiştik ama ekibin yoğun programı sebebiyle ancak bu zamana ayarlayabildik. Çarşamba akşamı saat 19’da bütün hemşehrilerimizi ağlamakla gecenin gözyaşına boğulacağı bir oyunu izlemek üzere tüm hemşerilerimizi buraya davet ediyoruz. Bir defa daha ifade ediyorum, Gözyaşı Geceleri Kerbela gösterisini izleyenler inşallah unutamayacakları bir gece yaşayacaklar.” dedi.
Belediye Başkanımız Hüseyin Anlayan “Kerbela” gösterisinin vatandaşlara ücretsiz olarak sahneleneceğini de sözlerine ekledi.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.