BAŞKAN ANLAYAN’DAN HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ
08.02.2012

Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan, geçtiğimiz hafta sonu gerçekleştirilen genel kurulda güven tazeleyen Esnaf Kefalet Kooperatif Başkanı Mesut Bıçakçı’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Önceki gün Esnaf Kefalet Kooperatifi yönetim kurulunun kendisini ziyaretinden dolayı mutluluğunu bir kez daha ifade eden Başkan Anlayan; “İlk olarak hayırlı olsuna benim gelmem lazımdı ama siz benden önce davrandınız. İade-i ziyaret gibi oldu ama biz size gelmeyi arzu etmiştik. Yeni yönetim ve yeni bir dönem Allah utandırmasın diyorum. Ciddi sayıda üyeniz var. Vatandaşlar Esnaf Kefalet Kooperatifinden ihtiyacını karşılamak için taleplerde bulunuyorlar. Zaten biliyoruz ama sizde ifade ettiğiniz üzere son zamanlarda Esnaf Kefalet Kooperatifi hem portföyü hem de maddi bütçesi ile çok büyüdü. O yüzden her geçen gün daha da fazla önem kazanıyor. Tekrar hayırlı olsun” diyerek sözlerini tamamladı.

Fatsa Esnaf Kefalet Kooperatifi bilindiği üzere “Ordu-Giresun” olarak değerlendirilen bölgemizde imkânları ile 1’nci sırada…

Haberin Görselleri

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.