BAŞKAN ANLAYAN’DAN GALERİCİLER SİTESİ MÜJDESİ
08.05.2013

Fatsa Özel Sanayi Sitesinin 30. olağan genel kurul toplantısına katılan Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan, toplantıda yaptığı konuşmada Galericiler Sitesinin de Özel Sanayi Sitesine komşu geleceğinin müjdesini verdi.

Fatsa’nın çok hızlı büyüdüğünü ve geliştiğini belirten Başkan Anlayan; “Buna bağlı olarak da sanayide yapılacak hizmetler giderek artıyor. Bu sebeple buradaki dükkân sayısı ne kadar çok olursa cazibe merkezi olmaya o kadar devam edecek. Buradaki sanayi sitesi hep garip kalmıştı, inşallah size yeni komşular geliyor. Daha önce bunları konuşmuştuk fakat süreç tamamlanmamıştı. Şimdi belli bir aşamaya getirdik yeniden süreci hızlandırıyoruz.

Şehrimizde bulunan tüm galericileri toplayacak bir Galericiler Sitesi burada bir araya getireceğiz diyen Başkan Anlayan; “ Şehrimiz için büyük bir gelişme olacak. Ben galericilerimize ve bil hassa sizlere hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Fatsa Belediyesi’nin 07.05.2013 tarihinde yapmış olduğu meclis toplantısıyla gerekli madde İmar Komisyonuna havale edildi.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.