BAŞKAN ANLAYAN’DAN FATSO’YA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ
13.05.2013

Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan, Belediye Başkan Yardımcısı Bülent Yücetepe ve Ak Parti Meclis üyeleri Fatsa Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Tayfun Karataş’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Ziyarette konuşma yapan Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan 2013 oda seçimlerini kazanarak tekrar Başkan olan Tayfun Karataş’a; “ Allah hayırlı etsin, mahcup etmesin. İnşallah yine hep beraber üzerimize ne görev düşüyorsa Fatsa’mıza hizmet vermeye devam edeceğiz. Fatsa açısından hepimizin açısından güzel bir seçim oldu. İnşallah heyecanlara heyecan katarak hep beraber Fatsa’nın ihtiyacı olan hizmet ve yatırımları da yine takibe koşmaya devam edeceğiz. Bu vesileyle başarılar diliyorum. Sizler içinde üyeleriniz için de Fatsa’mız için de hayırlı olsun “dedi.

Ziyaretlerinden dolayı Başkan Anlayan’a teşekkür eden Fatsa Ticaret Odası Başkanı Tayfun Karataş; “ Hem seçim günü hem de bugün geldiğiniz için bizi onure ettiniz. FATSO ve ekibim adına canı gönülden teşekkür ederim. Gerçekten Fatsa’ya yakışır bir seçim yaptığımızı düşünüyorum. Fatsa Ticaret Odası ve Fatsa Belediyesi birer kardeş kurtuluştur. Dolayısı ile bugüne kadar olan birlik ve beraberliğimizi bundan sonraki süreçte de daha yoğun bir şekilde sürdürerek Fatsa adına bölge adına daha iyi hizmetler yaparız diye düşünüyorum. Geldiğiniz için çok teşekkür ederim” dedi.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.