BAŞKAN ANLAYAN’DAN FAGİAD’A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ
01.04.2015

Fatsa Belediye Başkanımız Hüseyin Anlayan geçtiğimiz günlerde kongresini gerçekleştiren Fatsa Genç İş Adamları Derneği’ne (FAGİAD) hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Fatsa Belediye Başkanımız Hüseyin Anlayan’a Belediye Başkan Yardımcımız Fatih Erişmiş ve Belediye Meclis üyelerimiz de eşlik ettiler.
Fatsa Belediye Başkanımız Hüseyin Anlayan ziyarette yaptığı konuşmada, “Genç İş Adamları Derneği gençlerin daha aktif olduğunu gösterdi. Ben daha önce de söylemiştim; Fatsa Genç İşadamları Derneği Mehmet Serkan Erdik Başkanlığında yönetim kurulu üyeleri ile birlikte çok güzel işler yaptılar inşallah bu tecrübe ile bundan sonra daha güzel çalışmalar olur ben bütün ekibinizle birlikte sizi tebrik ediyorum. İnşallah hep birlikte Fatsa için çalışıyoruz yine birlikte Fatsa için çalışacağız. Ben hepinizi tebrik ediyorum, Allah hayırlı etsin.” dedi.

“3 YIL SONRA KURUMSAL YAPISI OTURMUŞ BİR DERNEK OLACAĞIZ”
Fatsa Genç İşadamları Derneği Başkanı Mehmet Serkan Erdik ise Fatsa Belediye Başkanımız Hüseyin Anlayan’a ve ekibine nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek, “Bugün bizi onurlandırdığınız için teşekkür ediyorum. Bu üçüncü dönemimiz Allah nasip etti, çok şükür biz bugüne kadar ne yaptıysak beraber ortaklaşa göstermiş olduğunuz özveri ile yaptık. Sonuçta bir ilçede sivil toplum örgütleri bir şeyler yaparken oranın kurumları ile daha aktif çalışmak zorundalar sonuca daha hızlı ulaşabilmek için. Bizde bu yolu ve yöntemi izleyen sivil toplum kuruluşuyuz o yüzden sonuç ve giden yol Fatsa’nın menfaati ise kesinlikle biz orada varız, vardık ve bundan sonra da var olmaya devam edeceğiz. Allah nasip ederse 3 yıl boyunca 11 kişilik yönetim kurulu üyesi arkadaşlarım daha güzel işlere imza atacağız. İnşallah sonu güzel olan kurumsal yapısını oturmuş kurumsal binası olan bir Fatsa Genç İşadamları Derneği olacak 2018 yılında, onun için çalışıyoruz ben ziyaretinizden dolayı tekrar teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.