BAŞKAN ANLAYAN’DAN ESNAF KEFALET’E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ
28.04.2015

Fatsa Belediye Başkanımız Hüseyin Anlayan Belediye Başkan Yardımcılarımız İbrahim Eroğlu, Fatih Erişmiş ve belediye meclis üyeleri ile birlikte Pazar günü yapılan genel kurulda tekrar başkanlığa seçilen Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Ayhan Baş ve ekibini yeni hizmet binasında hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.
Ziyarette ilk konuşmayı yapan Fatsa Belediye Başkanımız Hüseyin Anlayan, “Hayırlı uğurlu olsun, Allah mahcup etmesin zaten bu işi ekip halinde yıllardır yapıyorsunuz ve çok daha tecrübelisiniz. Üyeleriniz sizlere güvenerek bir kez daha destek verdiler. Daha önce Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi’nde başkanlık yapmış olan Başkanlar var, hayatta olmayanlara Allah rahmet eylesin, hayatta olanlara Allah sağlık sıhhat versin. Herkes hizmet etmek için buralara geliyor, hepimiz geçiciyiz önemli olan güzel bir anı ile buradan ayrılmak ben hepinizi tebrik ediyorum, bütün üyeleri de tebrik ediyorum. İnşallah güzel hizmetlere vesile olursunuz.” dedi.
Fatsa Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Ayhan Baş’ da nazik ziyaretlerinden dolayı Fatsa Belediye Başkanımız Hüseyin Anlayan ve meclis üyelerine teşekkür ederek, “Ziyaretinizle bizleri onurlandırdınız, hepinize tekrar çok teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.