BAŞKAN ANLAYAN YORGUNLUK NEDİR BİLMİYOR ASFALT DEVAM EDİYOR
25.06.2012

Kurtuluş Mahallesinin Aybastı yolu üzerinde bulunan Kızıllık Sokakta asfaltlama çalışması yapan Fatsa Belediyesinde Başkan Anlayan yorulmak bilmeden çalışmaları yerinde inceliyor. Gecesi gündüzü olmadan çalışmaları takip eden Başkan Anlayan yine bir Pazar günü ekibin çalışmalarını incelemek üzere çalışma alanına gitti.

Burada mikrofonlara konuşan Başkan Anlayan; "Daha önceden ifade ettiğim gibi bu sene asfalt yılı olacak demiştim. Sözümüzün gereği tatilimiz olmaksızın çalışmaya devam ediyoruz. Hem hafta içi hem hafta sonu işlerimizi takip ediyoruz. 150.000 m2 planladığımız asfaltın Kızıllık Sokak ile beraber 50.000 m2 tamamlamış ve 3'te birine ulaşmış olacağız. Geriye 3'te ikisi kalıyor. İnşallah Eylül ayına kadar bu planımızı tamamlayacağımızı düşünüyoruz. Şehrimizin doğu yakasındayız. Eylül ayına kadar batı yakasından çıkmış olacağız. Her ne kadar söylemiş olsak bile vatandaşlarımız merakla, "Bize de sıra gelecek mi?" diye soruyorlar. Nereyi söz verdiysek orayı yapıyoruz. İnşallah bu sene 150.000 m2 sıcak asfaltı Allah'tan bir kaza keder gelmezse dökeceğiz. Çalışmalarımız bütün hızıyla devam ediyor" dedi.

Mahalle sakinleri de memnuniyetlerini dile getirirlerken konuşma yapanlar Başkan Anlayan'a uzun uzun teşekkür etti. Başkan Anlayan'ın yol hasretlerine son verdiğini de söyleyen vatandaşlar başta Başkan Anlayan olmak üzere emeği geçen herkese minnettar olduklarını dile getirdiler.

Haberin Görselleri

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.