BAŞKAN ANLAYAN YENİDEN ADAY
16.12.2008
Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan 29 Mart 2009 tarihinde yapılacak olan yerel seçimler için resmen AK Parti İlçe Başkanlığı’na aday adaylığı müracaatını yaptı. Başkan Anlayan bugün yaptığı resmi müracaatıyla aday olmayacakmış şeklinde söylentileri de sonlandırdı.

AK Parti İlçe binasında partililerin de katıldığı törende aday adaylığı müracaatını yapan Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan, Fatsa halkının destek vermesi halinde bir 5 yıl daha Fatsa Belediye Başkanlığı’na aday olduğunu belirterek, “Rabbim inşallah bizi mahcup etmez. Bu bir demokratik yarış. Bu hizmete herkes talip olabilir. Vatandaşlarımız kimi layık görürse onu seçecek. Biz 5 yıl boyunca sorumluluğumuzu layıkıyla yerine getirmeye çalıştık. Bu seçim inşallah seviyeli bir seçim olur. Hangi partiden olursa olsun aday adayı olan arkadaşlara başarılar diliyorum. Seçim çalışmaları sırasında gerek teknik gerekse sosyal hizmetlerimizi vatandaşlarımıza anlatmaya çalışacağız” dedi.

“Sorumluluktan Kaçmam”

Başkan Anlayan son günlerde kamuoyunda Belediye başkanlığına aday olmayacağı şeklinde dedikodular duyduğunu ifade ederek, “Dedikodu diyorum çünkü benim hakkımda istifa edecekmiş, başkanlığa aday olmayacak şeklinde konuşuyorlar. Hiçbir zaman ben sorumluluktan kaçmadım. Bir an bile olsa başkanlığı bırakmadım. Bu tür söylemlerin yıpratmak amaçlı olduğunu da biliyorum. Bunlar siyasetin doğasında var. Bu dedikodulara cevabımı bugün resmi müracaatımı yaparak veriyorum” diye konuştu.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.