BAŞKAN ANLAYAN VE YILMAZ AVRASYA’DA ÇİÇEKLERLE KARŞILANDI
13.03.2014

Ak Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Enver Yılmaz, Fatsa Belediye Başkanımız aynı zamanda Ak Parti Fatsa Belediye Başkan Adayı Hüseyin Anlayan, Ak Parti 23.Dönem Milletvekili Ayhan Yılmaz ve Belediye Meclis Üyesi Adayı Muharrem Okyay Sarıhan ile Özel Avrasya Medi Tech Hastanesi’ni ziyaret ettiler.
Hastane girişinde Hastane Müdürü Güven Ada ve Başhekim Yardımcısı Okyar Altaş ve Oksijen Tour’ur sahibi Güven Özel tarafından karşılanan Ak Parti Ordu il Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Enver Yılmaz ile Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayana hastane personelleri çiçek takdim ettiler. Ak Parti Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Enver Yılmaz ile Fatsa Belediye Başkanı aynı zamanda Ak Parti Fatsa Belediye Başkan Adayı Hüseyin Anlayan hastanede hastaları ziyaret ettikten sonra bir süre Wip salonunda Hastane Müdürü Güven Ada ve Oksijen Tour’ur sahibi Güven Özel ile Sağlık Turizmi hakkında sohbet ettikten sonra hastaneden ayrıldılar.
Ak Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Enver Yılmaz hastaneden ayrılırken kapıda rast geldiği ve kendisine Fatsa’da “Uzun Adam 2” pankartı açan bir bayanın fotoğraf çektirme isteğini kırmadı. Yılmaz bu fotoğrafı bayanın cep ile Belediye başkanımız Hüseyin Anlayan’dan çekmesini rica etti ve bu atmosfer ilginç bir görüntünün yaşanmasına neden oldu.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.