BAŞKAN ANLAYAN VE VEKİLLER EĞİTİM BİR-SEN’İ ZİYARET ETTİLER
05.03.2012

Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan, Ak Parti Ordu Milletvekilleri Mustafa Hamarat, İhsan Şener ve Fatih Han Ünal Eğitim Bir-Sen Fatsa Şubesini ziyaret etti.

Eğitim Bir-Sen Fatsa Şubesini ziyaret eden vekiller öğretmenlerle bir süre sohbet ettiler. Eğitim Bir-Sen Fatsa Şube Başkanı Halil Bekyürek yapmış olduğu konuşmada tüm memurların uzun süredir beklediği toplu sözleşmeyi dile getirdi.

Eğitim Bir-Sen Fatsa Şube Başkanı Halil Bekyürek'in dile getirdiği toplu sözleşme hakkında konuşan vekil İhsan Şener, aile arasında pazarlığın olmadığını söyleyerek; "Biz birbirimize pazarlıksız sevgi besliyoruz. Sendikalar kendilerine kurumsal anlamda yer bulmakta güçlük çekiyorlar. Nedeni ise devlet buyurucu ve faşist bir yapıya sahipti. Devletin memurları sanki devletin kulu gibi algılanırdı" diyerek sendikalar kendileri için çizilecek alanı iyi tespit etmek zorunda olduklarını söyledi.

Eğitim Bir-Sen ziyaretinde Başkan Anlayan belediyenin hizmetleriyle ilgili bilgiler verdi. Özellikle önümüzde ki günlerde geniş çaplı tanıtımının yapılacağı çöp ve geri dönüşüm konusunda açıklamalarda bulundu.

Haberin Görselleri

Eğitim Bir-Sen ziyaretinde Başkan Anlayan belediyenin hizmetleriyle ilgili a

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.