BAŞKAN ANLAYAN TOKİ`DE
17.03.2009
Fatsa Belediye Başkanı ve Ak parti Fatsa Belediye Başkan adayı Hüseyin Anlayan, dün akşam Toki`ye konuk oldu.

Ak parti Belediye Meclis üyesi adayları, Ak parti Yönetim kurulu üyeleri, Hanım kolları ile beraber Toki`ye giden Başkan Anlayan`ı Toki sakinleri C-5 Blok önünde karşıladılar.

Daha sonra Toki`de C-5 Blok`un Lokaline inen Başkan Anlayan burada Mahalle sakinleri ile sohbet etti. Yaptığı bazı projelere değinen Başkan Anlayan daha sonra tekrar Başkan seçilirse yapacağı projeleri Toki sakinleri ile paylaştı. Burada Toki`nin sorunlarını dinleyen Başkan Anlayan, Fatsa`da Toki ile beraber ayrı bir şehir oluştu. Burada 325 kişi ev sahibi oldu. Bu proje Belediyemiz ve iktidarımızın sizlere yaptığı ortak bir eserdir. Yeri biz Belediye olarak bedelsiz olarak Toki`ye verdik. İktidarımızda bu projemize destek verdi. Burada Okul, Camii ve Markette bulunmakta. Fatsa`da Toki hayata bizim dönemimizde geçmiştir. Buradan Bölge Milletvekillerimize özellikle de Eyüp beye Toki`ye verdiği destek için çok teşekkür ediyorum dediler.

Daha sonra özellikle aydınlatma konusunda talepleri olan Toki sakinlerine Başkan Anlayan Tedaş ile görüşmeleri yaptık, onların yatırım programına aldırmaya çalışıyoruz olmazsa Belediye olarak buradaki yolun aydınlatmasını biz yapacağız dediler. Toki`de oturan çocuklar Başkan Anlayan`a büyük sevgi gösterisinde bulunurken Çocuk parkı da istemeyi unutmadılar. Ama özellikle bir çocuğun isteği, oradakileri kah kaya boğdu, Çocuk Başkan Amca Toki`ye Bisiklet tamircisi istiyoruz. Bisikletimiz bozuluyor Toki`den çarşıya indirmekte zorlanıyoruz bize Bisikletçi tamircisi lazım deyince misafirler kah kahya boğuldular. Daha sonra ikram edilen çayı içen Başkan Anlayan bu sohbetten sonra Toki`den ayrıldı.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.