BAŞKAN ANLAYAN PAZAR MESAİSİNDE
20.06.2011
Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan, 19 Haziran Pazar günü Evkaf Mahallesine giderek asfalt yol çalışmalarını yerinde inceledi.

Başkan Anlayan, Başkan Yardımcısı Muharrem Aktepe ve Teknik personellerle yapılan ve yapılacak olan asfalt yolları yerinde kontrol etti. Geçen yıl Evkaf Mahallesinde başlayan ve bu yılda devam eden çalışmaları değerlendiren Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan yaptığı açıklamada, Evkaf Mahallemizde asfaltlanmayan Cadde ve Sokaklarımız bitene kadar buradayız. Vatandaşlarımıza söz verdiğimiz yazın tozdan, kışın çamurdan onları kurtaracağız açıklamasında bulundu.

Anlayan hava muhalefeti olmadığı sürece asfaltlama çalışmalarımız bu bölgede devam edecek, gerekirse aydınlatma yaparak gecede çalışacağız. Amacımız kısa sürede Evkaf Mahallemizi bitirip, diğer bölgelere geçmek, geçen yıl Stadyum yanı ve ara Sokakları bitirmiştik, şimdi ekiplerimiz Endüstri Meslek Lisesi karşısındaki ara yolları asfaltlıyor, ayrıca bu yılki programımızda olmayan ve yoğun olarak şikayet aldığımız Büyük Ata İlköğretim Okulumuzu da bu yılki programımıza dahil ettik, şimdi okullar tatil oldu, Eylül ayında Çocuklar okula geldiklerinde büyük bir sürprizle karşılaşacaklar inşallah Eylül ayına kadar bu yolu da bitireceğiz dediler.

Mahalle sakinleriyle sohbet eden Anlayan, onların memnuniyeti bizleri de çok mutlu ediyor. Yapılan ve yapılacak yollarımız şimdiden bölgemize hayırlı olsun Durmak yok Asfaltlı yollara devam dediler.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.