BAŞKAN ANLAYAN ÖĞRETMEN LİSESİNDE
16.11.2007Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan, Fatsa Anadolu Öğretmen Lisesini ziyarette bulundu. Ziyarete Okul Aile Birliği Başkanı M. Kemal Kaymak`ta katıldı.

İlk olarak Okul Müdürü Tuncer Aydoğan`la Müdür odasında sohbet eden Belediye Başkanı Anlayan daha sonra Öğretmenler Odasına giderek Öğretmenler sohbet etti.

Belediye Başkanı daha önce defalarca program yapmamıza rağmen okulunuzu ziyarete gelemedik. Ama bugün bazı programlarımızı da iptal ederek bu ziyaretimizi yapıyoruz. Bundan dolayı sizlerden özür diliyorum aslında Okul Aile Birliği Başkanınız ve idarede bizleri çoğu kez davet ettiler ama nasip bugüneymiş, hayırlısı olsun dediler.

Okul sorunları hakkında bilgiler alan Belediye Başkanı Anlayan Belediye olarak imkanlarımız dahilinde bir çok okulumuza yardımlar yapıyoruz. Sizlerin de acil çözülmesi gereken sorunlarına yardımcı olacağız açıklamasında bulundu. Okul aile birliği Başkanı M. Kemal Kaymak`ta Başkan Anlayan`a kendilerini kırmayıp Okulu ziyaret ettikleri ve sorunları ile ilgilendikleri için teşekkür ettiler.

Okulda Çevre düzenlemesi konusunda yardımcı olacaklarını da belirten Başkan Anlayan daha sonra Okulun yemekhanesinde karavana yemek yiyerek öğrencilik yıllarına gitti. Okulda ilgiden dolayı Başkan Anlayan Anadolu Öğretmen Lisesi İdarecilerine ve Okul Aile Birliğine teşekkürlerini sundu.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.