BAŞKAN ANLAYAN NECATİ ÇETİNKAYA DA!
19.03.2007


Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin ANLAYAN Okul ziyaretlerini fırsat buldukça sürdürüyor. Geçen Hafta İmam Hatip Lisesini ziyaret eden başkan ANLAYAN bu hafta da Necati Çetinkaya İlköğretim Okulunu Ziyarette bulundu.

Necati Çetinkaya İlköğretim Okulunda Müdür Ahmet TİKENOĞLU ve Öğretmenlerle Sohbet eden Başkan ANLAYAN çalışmalarını anlatırken bunun yanında Okul idaresi ve öğretmenlerin sorunlarını da dinleme imkanı buldu.

Özellikle Nüfus sayımı konusuna değinen Başkan ANLAYAN sizlerden rica ediyorum çocuklara Nüfus sayımının öneminden bahsedin yoksa onlar bu okullarda okuyamayacaklar. Çünkü sayımda Fatsa da yazılmayan öğrenci velileri, çocuklarını nerde sayıma katıldıysa orada okutacaklar. Kimse bunun önüne geçemez, artık bu kanunlaştı.

Fatsa da oturan Fatsa`da yazılmak durumunda. Ayrıca bu SEÇİM değil SAYIM birçok vatandaşımız seçim varmış gibi ilçeden belde, köy hatta başka ilçelere gidiyor. Sayım farklı seçim farklı bunu kimse karıştırmasın uyarısı yaptı.

Başkan ANLAYAN daha sonra Okulun çevresini gezerek Belediye olarak okula nasıl yardımcı olabiliriz diye sorunları Müdür TKENOĞLU ile beraber yerinde inceledi.

Ayrıca Başkan ANLAYAN yanında bulunan Teknik ekibe sorunların kısa sürede çözümlenmesi hususunda talimat verdi.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.