BAŞKAN ANLAYAN; “MİRAC KANDİLİNİZ KUTLU OLSUN”
05.06.2013

Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan, Mirac Kandili nedeniyle bir mesaj yayımladı.Anlayan, yayımladığı mesajında; rahmet kapılarının sonuna kadar açıldığı mübarek gün ve gecelerden bir tanesi olan Mirac gecesine kavuşmanın hazzı, heyecanı ve mutluluğu içerisinde olduğunu belirtti.

Mirac Kandili’nin, Peygamberimiz Hz. Muhammed’de (S.A.V), Yüce Allah tarafından ihsan ve lütufla şereflendirildiği müstesna bir gece olduğunu ifade eden Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan; “Bu mübarek gece de, sevgili Peygamberimizin yaşadığı bu büyük mucize olay, sadece kendisinin değil, tüm insanlık için müjdeler içermektedir” dedi.

Başkan Anlayan, mesajında şu ifadelere yer verdi; “Bu geceyi tekrar insanlığın kurtuluşuna vesile olması için değerlendirmeli ve bir ganimet bilmeliyiz. İnsanlık bugün, her zamankinden daha fazla sevgiye, huzura ve barışa muhtaçtır. Bu mübarek günde, Müslümanlar olarak birlik ve beraberlik duygularını pekiştirmeli, kırgınlıklarımızı unutmalı, yaşlılarımızı hatırlamalı ve herkesin elimizden geldiği kadar gönlünü almaya çalışmalıyız”dedi.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.