BAŞKAN ANLAYAN MAVİEVLER SİTESİNDE
28.09.2012

Fatsa Belediyesi asfalt yol çalışmalarını gece gündüz sürdürürken çalışmalar esnasında da Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan ve beraberindekiler dolunay mahallesindeki siteleri ziyaret etmeye devam ediyor. Son olarak Mavievler sitesi sakinleriyle bir araya gelen başkan Anlayan ve beraberindekiler, sitedeki vatandaşlarla sohbet etti.
Başkan Anlayan, şu ana kadar 210.000m² asfalt yol yaptıklarını böyle giderse ekim sonuna kadar 250.000 m²´yi bulacaklarını söyledi. Ekim sonunda doğusundan batısına kadar programladıkları tüm yollarlı asfaltlayacaklarını belirten Başkan Anlayan, ayrıca site yolları haricinde Dolmuş yolunun da aynı paralelde ilerlediğini belirtti.
Anlayan, Mavievler sitesi sakinlerine teşekkür ederken, asfalt yaptığımız bölgelerde akşamları böyle hoş sohbetler düzenliyoruz. Vatandaşlarımızı yaptığımız çalışmalar hakkında bilgilendiriyoruz. Asfalt yol memnuniyetini gördüğümüz için bizler de çok mutlu oluyoruz” dedi.
Mavievler sitesi adına kısa bir açıklama yapan Site yöneticisi Bahtiyar Çavuşoğlu, “Uzun süredir bu yolun asfaltlanmasını bekliyorduk. Bu çalışmaları görmemek mümkün değil. Allah başkanımızdan razı olsun bizi çok büyük bir dertten kurtardı. Başkanımıza ve belediye çalışanlarına çok teşekkür ediyoruz” dedi.

Haberin Görselleri

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.