BAŞKAN ANLAYAN KURTULUŞ`TA
24.03.2009Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan, seçim çalışmalarını aralıksız olarak sürdürüyor.

Anlayan ve ekibi hem gündüz hem de akşam programları ile Seçim çalışmalarını ara vermeden devam ediyor. Dün akşam Kurtuluş Mah. Fiskobirlik Sokağa konuk olan Başkan Anlayan, burada ev sohbetine katıldı. Ev sohbeti diye gittiği Mahallede katılım çok olunca büyük bir mağaza açılarak vatandaşlarla Anlayan burada sohbet yaptı.

Yapılan ve bundan sonra yapılacak olan bazı projelerini anlatan Anlayan, 5 yıldır ilçemizin her yerine hizmet götürmek için çalışıyoruz. Çok büyük çalışmalar gerçekleştirdik. Ama yine Fatsa sürekli geliştiği için sorunlar bitmiyor. Bizler yine sizler takdir eder tekrar Başkan seçilirsek hizmetlerimizi daha da arttırarak sürdürmeyi hedefliyoruz dediler.

Ayrıca alt yapı sorunları olduklarını söyleyen vatandaşlar Başkan Anlayan`a sorunlarını bire bir olarak anlatma fırsatı buldular. Anlayan da ekibine gerekli notları aldırarak sorunların çözümlenmesi talimatını verdi. Mahalle sakinleri Başkan Anlayan`a ziyaretinden dolayı teşekkür ettiler.

Başkan Anlayan ayrıca Fiskobirlik Sokak sakinlerine çok teşekkür ediyorum bizleri çok iyi bir şekilde ağırladılar, ayrıca gelişimizde atılan havai fişeklerde bayram havası gibiydi. İnşallah 29 Mart akşamı da aynı güzelliği hep birlikte yaşarız. Durmak yok hizmete devam dediler.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.