BAŞKAN ANLAYAN, İFTARDA İSLAMDAĞ BELDESİNE KONUK OLDU
29.07.2013

Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan, İslamdağ Beldesi’ne kurulan iftar çadırına konuk oldu. Başkan Anlayan’a Ak parti Fatsa İlçe Başkanı Fatih Sözen, İslamdağ Belediye Başkanı Ali Kibar, Belediye Meclis Üyeleri, Ak Parti Yönetim kurulu üyeleri ve İslamdağ Ak parti Belde Başkanı eşlik etti.

İftar çadırı tamamen dolarken vatandaşların Başkan Anlayan’a olan yoğun ilgisi de gözlerden kaçmadı. İftar sonrası konuşma yapan Başkan Anlayan, mübarek Ramazan Ayını tüm güzelliği ile yaşadığını belirterek; “Hamd olsun bu aksam burada Rabbim bize sizlerle beraber olmayı nasip etti. Bunu her akşam farklı programlarda farklı davetlerde farklı ortamlarda yaşamaya çalışıyoruz. Ramazanın o bereketini, manevi güzelliğini beraber yaşamaya çalışıyoruz. Bu iftarlar, bu programlar aynı zamanda bizleri kaynaştıran ve buna vesile olan programlar. Ramazan ayı başı rahmet, ortası mağfiret, sonu cehennem azabından kurtulmanın ayı ve son on güne girdik. İnşallah Rabbim bizleri Ramazan Bayramına da kavuşturur. Artık son on günde de inşallah Rabbim o mübarek Kadir gecesini de bizlere yaşatır. Artık bu akşamdan itibaren inşallah arayacağız onu. Rabbim hakkıyla idrak etmeyi nasip eylesin. Rabbim hepimize sağlıklı uzun ömürler versin. Bir defa daha Allah orucunuzu kabul etsin. Bu akşam burayı bu güzel iftar çadırını hazırlayan, vesile olan herkesten Allah razı olsun. Allah kazançlarını bereketlendirsin” dedi.

Başkan Anlayan ve davetliler İslamdağ da kıldıkları teravih namazı sonrası semaverde çay içerek uzun süre sohbet ettiler.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.