BAŞKAN ANLAYAN GARAJ SOKAK`TA
17.03.2009Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan, seçim çalışmalarını aralıksız olarak sürdürüyor.

Başkan Anlayan ve ekibi hem gündüz hem de akşam programları ile Seçim çalışmalarını ara vermeden devam ediyor. Dün akşam Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Garaj Sokağa konuk olan Başkan Anlayan, burada ev sohbetine katıldı.

Halis Özkan adlı hane sahibinin evine konuk olan Başkan Anlayan burada Mahalle sakinleri ile sohbet ederek onların sorunlarını dinledi. Ayrıca yapılan ve bundan sonra yapılacak olan Bazı projelerini anlatan Başkan Anlayan, 5 yıldır ilçemizin her yerine hizmet götürmek için çalışıyoruz. Çok büyük çalışmalar gerçekleştirdik. Ama yine Fatsa sürekli geliştiği için sorunlar bitmiyor. Bizler yine sizler takdir eder tekrar Başkan seçilirsek hizmetlerimizi daha da arttırarak sürdürmeyi hedefliyoruz dediler. Sizlerden bir dönem daha yetki istiyorum. Önce Mevla sonra sizler takdir edeceksiniz, takdir sizden Hizmet bizden dediler.

Mahalle sakinleri Başkan Anlayan`a ziyaretinden dolayı teşekkür ettiler. Hane sahibi Halis Özkan, Anlayan Başkanımızın hizmetlerini çok beğeniyoruz. Kendisini 1 dönem daha Başkan görmek istiyoruz. Seçim çalışmalarında da kendisine başarılar diliyoruz dediler.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.