BAŞKAN ANLAYAN, FATSA DEVLET HASTANESİ ÇALIŞANLARI VE AİLELERİ İLE BİRLİKTE İFTAR YEMEĞİNDE BULUŞTU
06.08.2013

Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan, birlik ve beraberliğin arttığı Ramazan ayında Fatsa Devlet Hastanesi çalışanları ve aileleri ile birlikte, Fatsa Belediyesi Spor Kompleksinde iftar yemeğinde bir araya geldi.200 kişiye yakın katılımın sağlandığı yemekte, Fatsa Devlet Hastanesi Başhekimi Op.Dr. Davut Erişmiş, yoğun çalışma temposu olan çalışma arkadaşlarımız ile kaynaşmayı artıran bu tür etkinliklere devam edeceklerini söyleyerek katılanlara teşekkür etti.

Hastane çalışanları ve aileleri ile tek tek selamlaşan Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan ise; “Bu mübarek ayın feyzinden, bereketinden nasiplenmemizi Allah cümlemize nasip etsin, Bu iftarlar, bu programlar aynı zamanda bizleri kaynaştıran ve buna vesile olan programlar. Ramazan ayı başı rahmet, ortası mağfiret, sonu cehennem azabından kurtulmanın ayı ve son günlerimize girdik. İnşallah Rabbim bizleri Ramazan Bayramına da kavuşturur” dedi.

İftar sonrası Başkan Anlayan, Başhekim Davut Erişmiş, Hastane çalışanları ve aileleri bir süre çay eşliğinde sohbet ettiler.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.