BAŞKAN ANLAYAN EV SOHBETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR
08.02.2008


Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan, Şerefiye Mahallesi Şirin Sokak`ta İrfan Yerebasmaz`ın evine konuk oldu.

Başkan Anlayan`a ev sohbetinde Başkan Yardımcıları Muharrem Aktepe, Bülent Yücetepe ve Belediye meclis üyesi Davut Şirin eşlik ettiler.

Şirin Sokakta yapılan ve Şirin sokağın çehresini değiştiren perde duvar çalışması ve demir korkuluklar yapılmasından dolayı İrfan Yerebasmaz Başkan Anlayan`a teşekkür etti. Yerebasmaz yürüme geldiğimiz araç girmeyen dar bir yolumuz vardı. Başkanımız yolumuzu genişletti, taş parke ile döşedi, duvarımızı yaptı, kısacası sokağımızın çehresini değiştirdi kendisine sokak sakinleri adına çok teşekkür ediyorum. Çalışmalarını Takip ediyor ve beğeniyoruz. Başkanımıza çalışmalarında sonsuz başarılar diliyorum açıklamasında bulundu.

Başkan Anlayan, uzun zamandır düşünüyorduk, İrfan abi bizi davet etmişti ama bu akşama nasip oldu. Buradaki sorunu çözmüş olmanın da mutluluğunu ayrıca yaşıyorum. Biz mahalle cadde ve sokak ayrıt etmeksizin her yere hizmet götürüyoruz. İşte şirin sokakta da buna küçük bir örnek. Fatsa`nın her sorununu çözmek için çaba sarf ediyoruz. Yaptıklarımızın beğenilmesi bizim çalışma şevkimizi daha da arttırıyor açıklamasında bullundu.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.