BAŞKAN ANLAYAN DUMLUPINAR İLKÖĞRETİM OKULUNU ZİYARETTE BULUNDU
08.02.2012

Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan, Dumlupınar İlköğretim Okuluna yapmış olduğu ziyarette “Yerel yönetim olarak okullarımıza desteğimizi sürdüreceğiz” dedi.
Dumlupınar İlköğretim Müdürü Cemal Er, Başkan Anlayan’ın yapmış olduğu ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getirerek; “Sadece okulumuza değil, bütün okullara katkınız oluyor. Göreve geldiğinizden beri ben sizde şunu gördüm; okulların sorunlarını kendi sorunlarınız gibi görüp yardımcı oldunuz. Bunları hem duyuyorum hem de çalıştığım okullardan biliyorum. Okulumuz adına size çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Okul müdürü Cemal Er’e kendisi hakkında düşüncelerinden dolayı öncelikle teşekkür eden Başkan Anlayan; “Bizim öncelikli olarak ziyaret sebebimiz nezaket ziyaretiydi. Ara ara fırsat buldukça bunu yapıyoruz. Ayrıca bütün okullarımıza imkanımız ölçüsünde yardım ediyoruz. Tabii ki belediyenin belirli bir bütçesi var, o bütçeyi şehrin her türlü hizmetine ihtiyaç doğrultusunda dağıtmaya çalışıyoruz. Bizler sadece vesileyiz. Çocuklar bizim çocuklarımız, en iyi ortamda eğitim almasını arzu ediyoruz. Asıl sizin yaptıklarınızın yanında bizim yaptıklarımız nedir ki… Bizim katkılarımız eğitimin yanında belki denizde sadece bir damladır. Bunu da yapmaya devam edeceğiz. Bu hafta öğretim yılımızın ikinci dönemi başladı. Bu vesile ile okullarımıza da ziyaretlerde bulunuyoruz. Bütün okullara gitmek mümkün değil ama temsilen de olsa Dumlupınar İlköğretim okulunda sizlerle ve çocuklarla beraber olmayı arzu ettim. Bu vesile ile yeni dönem, bütün eğitimcilerimize ve çocuklarımıza hayırlı olsun diyor özellikle çocuklarımıza başarılar diliyorum” diye konuştu.

Başkan Anlayan daha sonra öğretmenler odasında okulun bütün öğretmenleri ile bir araya gelerek sohbet etti… Daha sonra ise sınıflara giren Başkan Anlayan, çocukların sorularını yanıtladı.

Başkan Anlayan’ı karşısında gören çocuklar heyecanla Başkanı soru yağmuruna tuttular. 3-D Sınıfına konuk olan Başkan Anlayan, sınıf öğretmeni Şaban Göç’e ve öğrencilere seslenerek; “Başta şahsınız olmak üzere Fatsa’da eğitim gören tüm öğrencilerimize Eğitim-Öğretim yılının 2. dönemi sebebiyle başarılar diliyorum” dedi.

Haberin Görselleri

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.