BAŞKAN ANLAYAN DAN KANDEMİRE DESTEK
21.07.2011


Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan, TRT 1´de yayınlanan Yıldızım Sensin Müzik yarışmasında yarışan ve Karadeniz´i temsil eden Fatsa´lı Kandemir Kaytaz´a destek sözü verdi. Geçen Hafta yarışmada 2. olan ve çok az bir oyla birinciliği kaybeden Kandemir için Başkan Anlayan, “Kandemir Fatsa’mızın gururu olacaktır. Fatsa’dan yeni bir yıldız doğuyor dedi.”

Başkan Anlayan´ı ziyaret eden, Fatsa Belediye Konservatuarı Halk Müziği Bölüm Şefi Avni Kaysal “Kandemir Müzisyen bir Ailenin çocuğu, benim öğrencim ve aynı zaman da Fatsa Belediye Konservatuarında Hocalık ta yapıyor. Ben Kandemir´in bu yarışmada birinci olacağına inanıyorum dedi.”

Baba Yüksel Kaytaz´da “Başkanımıza çok teşekkür ediyorum. Onun bizlerin yanın da olması ve oğluma destek vermesi bizleri de mutlu etti. Kandemir Fatsa’nın çocuğudur, ona sahip çıkalım ve oylarımızla destek olalım dedi.”

Belediye Meclis Üyesi Haşim Bursalıoğlu´da yaptığı açıklamada; “yarışmayı her Cumartesi akşamı TRT 1´de heyecanla bekliyorum. Kandemir´i 2 haftadır izledim tek kelimeyle harika, çocuğumuza hep birlikte sahip çıkacağız dedi.”

Başkan Anlayan son olarak; “Kandemir eğitimli bir Sanatçı ve aileden deneyimli. Babası da çok iyi bir Müzisyen, ama bu yeterli değil bu yarışmada birinciliği maalesef oylar belirliyor. Onun için bende son olarak diyorum ki Cumartesi Akşamı Saat:21.00´de TRT 1 kanalını açalım ve KANDEMİR yazıp 6900 yollayalım ve Karadeniz´i temsil eden Fatsalı Kandemir´i oylarımızla 1. yapalım dedi.”

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.