BAŞKAN ANLAYAN DAN HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ
31.05.2012

Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan,Küçük sanayi sitesine giderek Başkan Yusuf Kaynar ı ziyaret etti.Anlayan a bu ziyarette Belediye Meclis üyeleri eşlik ettiler.

Anlayan burada yaptığı açıklamada,geçtiğimiz günlerde Sanayii Sitesi genel kurulu yapılmadı.Bu kurulda tekrar Yusuf kaynak Küçük Sanayii sitesi başkanı oldu. Bizde Tekrar seçilen Yusuf kaynar ve yeni yönetimini ziyaret temek için Küçük sanayi sitemize geldik dedi.

Başkan Anlayan ve Meclis üyelerini karşılayan Başkan Yusuf kaynar,misafirlerini yeni hizmet binasında ağırladı.Yusuf Kaynar Başkanımızın ziyareti bizleri çok memnun etti.Sanayi sitemiz sizlerin sayesinde sanayi halini aldı.Yeni bloklarımız bitmek üzere,Çevre düzenlememiz belediyemiz tarafından yapıldı ve çok güzel oldu.Hizmet binamız yapılınca burada da bir sanayii varmış dediler.

Hizmet binamız sanayimize kimlik kattı yönetimime ,esnaf arkadaşlarıma ve sizlere çok teşekkür ediyorum dedi.

Başkan Anlayan da yaptığı açıklamada,imkanlarımız dahilinde Küçük sanayi sitemizde çalışmalar yaptık.Burayı ziyaret amacımız genel kurulla yeniden Başkan seçilen Yusuf Kaynar Başkanımız ve ekibini tebrik etmektir.Ayrıca gelmişken esnaflarımızı da ziyaret edelim,sanayimizdeki çalışmaları yerinde görelim istedik.

Sanayi sitemiz bu yönetimle çok güzel bir hal aldı.Bunun yanı sıra çalışmalarına başladığımız Toptancılar Sitesi,Deniz kısmında Galericiler sitesi,Yeşil alan çalışmaları ve Bolaman ırmağı ıslah çalışmamızla Ordu yönünden Fatsa gelirken ,güzel bir ilçeye nasıl girilir bunun çalışmalarını yapıyoruz.Başladığımız bu çalışmalar ilçemizin görünümüne ayrı bir güzellik katacak.

Ben bir kez daha Yusuf Kaynar ve yeni yönetimini tebrik ediyorum dedi.

Kaynar da yaptığı açıklamada,Belediye Başkanımız her zaman bizlere destek oluyor,sanayi miz büyüdükçe bizimde bazı sorunlarımız oluşuyor,bizde hemen belediyeye koşuyoruz,sağ olsun başkanımız her zaman yanımızda bu ziyaret bizleri ziyadesiyle memnun etti.

Kendisine çok teşekkür ediyorum açıklamasında bulundu.

Haberin Görselleri

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.