BAŞKAN ANLAYAN DAN FASİAD’A ZİYARET
28.12.2011


Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan, Fatsa Sanayici ve İşadamları Derneği (FASİAD) Başkanı Hasan Gül ve yönetim kurulu üyelerine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Dernek Merkezinde gerçekleşen ziyarette Başkan Hüseyin Anlayan´a Belediye meclis üyeleri Fahrettin Boğ ve Haşim Bursalıoğlu ile Devlet Hastanesi Başhekimi Davut Erişmiş´de eşlik etti.

Anlayan yeni yapılan genel kurul ile Hasan Gül tekrar Başkan seçilmiştir. Hasan Beyle FASİAD ile çok uyum içersinde çalışıyoruz. Ben bir kez daha yeniden Başkan seçilen Hasan Gül ve yeni yönetimini tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum dedi. Karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu. Anlayan belediyenin yapmış olduğu çalışmalara kısaca değindi.

Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan´ın ziyaretinden dolayı çok mutlu olduklarını belirten dernek başkanı Hasan Gül; dernek faaliyetleri hakkında kısaca bilgi verdikten sonra bir şehrin içinde yaşayan toplumun hem ekonomik, hem sosyal yaşantısında en önemli argümanı güvendir. Biz dernek olarak İşadamlarımızla çok ciddi çalışmalar yapıyoruz, yurt dışı yatırım çalışmalarımızda başladı, her zaman işadamlarımızla beraber uyum içersinde çalışıyoruz. Belediyemizin FASİAD faaliyetlerine desteklerini de belirtmeden geçemeyeceğim, Belediye her zaman yanımızda başta Başkanımız olmak üzere tüm belediye çalışanlarına da çok teşekkür ediyorum dedi. Samimi ve sıcak bir ortamda gerçekleşen ziyarette FASİAD yönetim kurulu da hazır bulundu.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.