BAŞKAN ANLAYAN CANLI SOKAĞA KONUK OLDU
15.09.2012

Fatsa Belediyesi Asfalt yol çalışmalarını geceleri de sürdürüyor. Dün gece ekipler Dolunay Mahallesi Canlı Sokak bölgesinin yollarını asfaltladı.

Gece 24:00 saatlerinde asfalt çalışmalarını yerinde inceleyen Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan, Başkan yardımcıları Muharrem Aktepe, Bülent Yücetepe ve Sokak sakinleri Canlı Sokakta hem asfalt yolları gezdiler hem de, sohbet edip çay içtiler. Başkan Anlayan, şuana kadar 200.000m² asfalt yol yaptıklarını böyle giderse Ekim sonuna kadar 250.000 m² yi bulacaklarını söyledi.

Ekim sonunda Doğusundan Batısına kadar programladıkları tüm yollarlı asfaltlayacaklarını belirten Başkan Anlayan, ayrıca site yollarımız haricinde Dolmuş yolunun da aynı paralelde ilerlediğini belirtti.

Anlayan Canlı Sokak sakinlerine teşekkür ederken, asfalt yaptığımız bölgelerde akşamları böyle sohbetler düzenliyoruz. Hem vatandaşlarımızı bilgilendirip, diğer çalışmalarımızda onlara bire bir olarak aktarıyor, onlarında sorunlarını yüz yüze dinleyip çözüm yoluna gidiyoruz dedi.

Canlı Sokak sakinleri adına kısa bir açıklama yapan Halil Şendur isimli vatandaş yazın tozdan kışın çamurdan bıkmıştık Allah Başkanımızdan razı olsun bizi çok büyük bir dertten kurtardı. Ona ve Belediye çalışanlarına çok teşekkür ediyoruz, Başkanımız ayrıca bizi kırmadı ve gecenin ilerleyen saatlerine kadar oturup çayımızı içti. Ondan Belediyenin yapmış olduğu diğer çalışmalar hakkında da bilgi alma imkanı bulduk çok teşekkür ediyoruz dedi.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.