BAŞKAN ANLAYAN ASLANCAMİ BELEDİYESİ’Nİ ZİYARET ETTİ
15.06.2013

Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan, Aslancami Beldesi ziyareti kapsamında Aslancami İlköğretim Okulu inşaatını, Aslancami su arıtma tesisini ve son olarak da Aslancami Belediyesi’ni ziyaret etti.

Başkan Anlayan ilk olarak Aslancami İlkokulu inşaatını gezdi. Okul İnşaatını gezdikten sonra İller Bankası tarafından yapılan Aslancami su arıtma tesisini inceleyen Başkan Anlayan, Müteahhit firmadan tesis ile ilgili bilgiler aldı. Su arıtma tesisinin ardından Aslancami Belediyesi’ni ziyaret eden Başkan Anlayan’ı Aslancami Belediye Başkanı Mustafa Yazıcı ve Belediye personelleri kapıda karşıladı.

Aslancami Belediye Başkanı Mustafa Yazıcı Başkan Anlayan’a ziyaretlerinden dolayı yaşadıkları memnuniyeti dile getirerek; “Sayın Başkanım sizleri ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz. Ziyaretiniz bizleri çok memnun etti. Sizlere tekrar teşekkür ederim” dedi.

Misafirperverliklerinden dolayı Aslancami Belediye Başkanı Mustafa Yazıcı’ya teşekkür eden Başkan Anlayan; “ Bizleri sıcak karşılamanızdan dolayı sizlere tekrar teşekkür ederim. Ben Büyükşehir sürecimizin Fatsa’mıza Aslancami’mize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.