BAŞKAN ANLAYAN 520 ARAÇLA BÜYÜK SANAYİ`YE GİRDİ
23.03.2009

Fatsa Belediye Başkanı, Hüseyin Anlayan seçim çalışmaları programında bugün Fatsa Büyük Sanayi sitesini ziyarette bulundu.

Belediye Meclis üyesi adayları ve parti yönetim kurulu üyeleri ile beraber Büyük Sanayi sitesine giden Başkan Anlayan`a esnaflar büyük sevgi gösterisinde bulundu.

İlk olarak Fatsa Belediyesine ait Borsa karşısındaki Otopark önünde biriken araçlar konvoy yaparak Yunus Emre Sevgi Köprüsünden Evkaf Mahallesine girdi. Buradan tekrar araçlar sahile çıkarak uzun bir konvoyla Büyük Sanayi`ye hareket etti. Sanayi girişinde davullar ve zurnalar eşliğinde Sanayi sitesi Başkanı Serdar Salman, yönetimi ve esnaflar Anlayan`a çiçekler verdi ve büyük Başkan sloganlarıyla karşıladı.

Anlayan Sanayi girişinde kısa bir konuşma yaparak, bu sevgi seli beni çok duygulandırdı. Ben her zaman Sanayi Esnafımızın yanında oldum. Büyük Sanayi sitesi Fatsa`mızın giriş kısmında yer aldığı için, özellikle çevre düzeni açısından bizim içinde büyük önem arz ediyor. Fatsa`ya gelenler ilk defa büyük Sanayiyi görüyorlar, dolayısıyla Sanayimizin güzel olması gerekiyor. Bu konuda çok güzel çalışmalar yaptık. Özellikle yeşillendirme ve sanayi çevre düzenlemesi çalışmamız Sanayimizin görünümüne ayrı bir güzellik kattı. Burada yollar yaptık tabi yine Sanayi`de yapacağımız başka çalışmalarda var. En önemlisi İlçelerde bir yere açılan araç muayene istasyonunu Fatsa`mıza kazandırmamız oldu. Bu konuda Belediye meclisimize ve Sanayi sitesi Başkan ve yönetimine ayrıca teşekkür ediyorum. Bizi böyle bayram havasında karşıladığınız için ayrıca çok teşekkür ediyorum. Bizi izlemeye devam edin dediler.

Başkan Anlayan tek tek tüm işyerlerini gezdi ve Sanayi Esnafına hayırlı işler diledi. Başkan Anlayan seçim çalışmalarımız aralıksız olarak yoğun bir şekilde devam ediyor. Bugünde ekibimizle beraber Büyük Sanayi sitemizi gezdik. Ben bizlere çok yakın ilgi gösteren Esnaf arkadaşlarımıza çok teşekkür ediyorum. Bizler yaptıklarımız ve yapacaklarımızı anlatıyor ve konuşuyoruz. Halkımız 29 Mart`ta kararını verecek, Fatsa için hayırlısı ne ise Mevla onu nasip eylesin, her şey sizler için, durmak yok hizmete devam dediler.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.