BAŞKAN ANLAYAN; “24 SAAT ASFALT YOL YAPIYORUZ”
15.07.2013

Fatsa Belediyesi üç koldan asfaltlama çalışmalarına hızla devam ediyor. Bir ekip Dolunay Mahallesinde, bir ekip Konakbaşı Mahallesinde diğer ekip ise Sakarya Mahallesinde asfaltlama çalışmalarını sürdürüyor.

Asfaltlama çalışmaları 24 saat devam ediyor. Özellikle bu hafta gece çalışmaları Sakarya Mahallesi Atatürk Caddesinde devam etti. Başkan Anlayan her gece sahura kadar asfalt yol çalışmalarını Başkan Yardımcıları, Belediye Meclis Üyeleri ile beraber yerinde inceledi.

Başkan Anlayan Mahalle sakinleri ile bol bol sohbet etti onlar ile çay içti dondurma yedi. Dün gece ise asfalt yol çalışmasından dolayı Atatürk Caddesi sakinleri, Emlakçılar Derneği Başkanı Halit Onmuş, Sakarya Mahallesi Ak Parti Mahalle temsilcisi Yaşar Argın ve mahalle sakinleri yeni asfalt yol üzerinde kurban keserek Başkan Anlayan’a ve Fatsa Belediyesi’ne teşekkür ettiler. Yıllardır bu hizmeti beklediklerini dile getiren mahalle sakinleri, “ Yazın tozdan, kışın çamurdan artık kurtulduk yollarımız çok güzel oldu. Belediye’mizden ve Başkanımızdan Allah razı olsun” dediler.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.