BAŞBAKAN YARDIMCIMIZ PROF.DR. SAYIN NUMAN KURTULMUŞ BELEDİYE BAŞKANLARI İLE İSTİŞARE TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRDİ.
02.05.2015

Seçim çalışmaları nedeniyle Ordu’da bulunan Başbakan Yardımcısı Prof.Dr. Numan Kurtulmuş Korgan, Kumru ve Çamaş ilçeleri ziyaretlerinden sonra Fatsa Belediyesi Spor Kompleksi’nde Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz ve Milletvekili adaylarının da katılımlarıyla tüm ilçe belediye başkanları ile istişare toplantısı gerçekleştirdi.
Dün gece ilçe ziyaretlerinin ardından Yalıköy dönüşünde Fatsa Belediye Spor Kompleksi önünde Fatsa Belediye Başkanımız Hüseyin Anlayan ve tüm ilçelerin belediye başkanları tarafından karşılanan Başbakan Yardımcısı Prof.Dr. Numan Kurtulmuş burada bir müddet dinlendikten sonra toplantıya geçti. Basına kapalı olarak gerçekleşen toplantıda bölgenin sorunları ve yapılacak projeler masaya yatırıldı. Tüm ilçelerin belediye başkanlarının istek ve sorunları bölge müdürlerine aktarma imkanı bulduğu öğrenildi. Başbakan Yardımcısı Prof.Dr. Numan Kurtulmuş 23.30’da sona eren toplantının ardından Fatsa’dan ayrıldı.
İstişare toplantısına ev sahipliği yapan Fatsa Belediye Başkanımız Hüseyin Anlayan toplantının bölgemiz açısından faydalı geçtiğini belirterek, “Tüm belediye başkanı arkadaşlarımızla istek ve taleplerimizi sunma fırsatı bulduk. Bizleri dinleyen Başbakan Yardımcımız Prof.Dr. Sayın Numan Kurtulmuş başta olmak üzere Ordu Büyükşehir Belediye Başkanımız Enver Yılmaz, ve Milletvekili adaylarımıza teşekkür ediyorum.” dedi.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.