BAŞBAKAN YARDIMCIMIZ PROF. DR. NUMAN KURTULMUŞ GENÇLERE DUYARSIZ KALMADI
28.10.2015

Seçim çalışmaları için Fatsa İlçemize gelen Başbakan Yardımcımız Prof. Dr. Sayın Numan Kurtulmuş, seçim çalışmaları sırasında gençlerle sohbet toplantısı düzenledi.

Toplantıda Gençlerle ve Üniversite öğrencileri ile uzun süre sohbet eden Başbakan Yardımcımız Prof. Dr. Sayın Numan Kurtulmuş’a gençlerden özel bir talep geldi. Gençler Fatsa Belediyesi Spor Kompleksi’nden Üniversite öğrencilerine indirim talebinde bulundular. Başbakan Yardımcımız Prof. Dr. Sayın Numan Kurtulmuş da bu konuyu Fatsa Belediye Başkanımız Hüseyin Anlayan ile paylaştı. Fatsa Belediye Başkanımız Hüseyin Anlayan, Başbakan Yardımcımız Prof. Dr. Sayın Numan Kurtulmuş ile istişare yaptıktan sonra bu konuyu ilk Meclis toplantısına taşıyacaklarını ve üniversite öğrencilerine Spor Kompleksi Havuzun da %50 indirim yapacaklarını belirtti. Önümüzdeki ay yapılacak olan Meclis toplantısında günlük havuz kullanımı 20 TL’den üniversite öğrencilerine 10 TL’ye, halk gününde ise 10 TL olan havuz kullanım ücretinin üniversite öğrencilerine 5 TL olacağı belirtildi.

Başbakan Yardımcımız Prof. Dr. Sayın Numan Kurtulmuş’un bu duyarlı davranışı gençler tarafından sevinçle karşılandı. Gençler ve üniversite öğrencileri Başbakan Yardımcımız Prof. Dr. Sayın Numan Kurtulmuş ve Fatsa Belediye Başkanımız Hüseyin Anlayan’a teşekkür ediyoruz dediler.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.