BAŞBAKAN YARDIMCIMIZ PROF.DR. NUMAN KURTULMUŞ FATSA’DA ESNAF ZİYARETİ YAPTI
01.06.2015

Başbakan Yardımcımız ve Ak Parti Ordu Milletvekili Adayı Prof.Dr. Numan Kurtulmuş, Fatsa ilçemize gelerek esnaf ziyaretinde bulundu.
Başbakan Yardımcımız Numan Kurtulmuş, milletvekili adayı olduğu Ordu’da seçim çalışmalarını sürdürüyor.
Kurtulmuş’un esnaf ziyaretlerine AK Parti Ordu Milletvekilimiz İhsan Şener, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanımız Enver Yılmaz, Fatsa Belediye Başkanımız Hüseyin Anlayan ve çok sayıda partili eşlik etti.
Yoğun katılımlı bir seçim çalışması gerçekleştiren Kurtulmuş, Fatsalı esnaf ve vatandaşlardan kendisine ve partisine destek istedi. Başbakan Yardımcımız ve Ak Parti Ordu Milletvekili Adayı Prof.Dr. Numan Kurtulmuş’un caddede gezdiği sırada parti gençlik kolları üyelerinin çevre binalardan gül yaprağı dökmeleri hoş bir görüntü oluşturdu. Kurtulmuş gençlerin bu jestine el sallayarak teşekkür etti.
Caddede gezerken tokalaştığı vatandaşların tüm istek ve arzularını dinleyerek danışmanına not aldıran Kurtulmuş, esnaf ve halk ziyareti sonrası Fatsa Orta Büyük Camisi'ndeki cenaze namazlarına katılarak Fatsa programına Perşembe ilçesinde yapılacak olan miting için ara verdi.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.