BAŞARILI TEMİZLİK İŞÇİLERİ ÖDÜLLENDİRİLDİ
27.02.2009Fatsa Belediyesi’nin temizlik işlerini yapan Ebru Temizlik Şirketi bugün hem yeni aldıkları temizlik araçlarına kurban kesti hem de başarılı 6 personeli çeyrek altın ve takdirname ile ödüllendirdi.

Törene Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan ve Belediye Meclis üyeleri de katıldı. Törende yıl içerisinde temizlik işlerinde başarılı olan Personel Şefi Salih Yırtıcı, Naci Akot, Mustafa Türan, İsa Aykaç, Serkan Kurumuş ve Harun Özkan isimli personellere birer çeyrek altın ve takdirname verildi.

Başarılı Personellerin çeyrek altın ve takdirnamelerini Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan verdi. Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan törende yaptığı konuşmada, göreve geldiği ilk günlerde temizlik ekibini kurduklarında bir takım kişilerin temizlik işini beceremeyeceklerine dair konuşmalar yaptıklarını belirterek, “Hatta bazı evlerin dördüncü beşinci katlarından poşetlerle Caddelere çöpler attılar. Ama biz yılmadık ve işimize devam ettik. Temizlik işçilerimiz Caddelerin ve Sokakların yanı sıra dere içlerinde bile çöp topladılar. Bizim başaramayacağımız iş yok. Tüm temizlik ekibini cani gönülden kutluyorum ve çalışmalarının devamında başarılar dilerim” dedi. Törenin son bölümünde yeni alınan 3 adet temizlik aracı için kurban kesimi gerçekleşti.

Araçlar dan biri çöp toplama aracı,biri yol süpürge aracı diğeri de, vidanjör aracı, vidanjör özellikle yıkama çalışmalarında kullanılırken ayrıca kanalizasyon çalışmalarına da destek çıkacak. Yeni araçlar ilçemize hayırlı olsun.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.